O Probioform

CO JE PROBIOFORM?

Probioform je živé tekuté probiotikum, vyráběné ve Švédsku z výběrových surovin z celého světa. Více se dozvíte ve videu níže.

 

PROČ PROBIOFORM?

Bootstrap Themes

TEKUTÁ FORMA

Zamysleli jste se někdy nad důvody, proč většina probiotik je dostupná ve formě prášků nebo tablet? To nesouvisí přímo se zdravím – je to spíše metoda snižování nákladů. Tímto způsobem vyrobená probiotika lze snadněji přepravovat a skladovat, avšak přináší to i určitá rizika.

Probiotika ve formě prášků a tablet procházejí procesem lyofilizace (sušení mrazem), což může poškodit a dokonce zničit obsažené mikroorganismy a výrazně snížit jejich účinnost. U takovýchto produktů je obtížné získat jasné složení a účinnost. Výrobci lyofilizovaných probiotik sice uvádějí obsah účinných látek, někdy vyjádřený až v miliardách CFU, avšak tato měření probíhají před samotnou lyofilizací a skutečná účinnost probiotika může být značně odlišná.

Opakované laboratorní testy prokázaly, že probiotikum Probioform obsahuje vyšší hodnoty probiotických kultur než ty uvedené výrobcem na obalu produktu (minimální hodnoty CFU), a to po celou dobu užívání. S tekutým probiotikem Probioform získáte stabilní a kvalitní doplněk stravy pro zdravý životní styl.

Bootstrap Themes

NA PŘÍRODNÍ BÁZI

Probioform přistupuje k věcem zcela odlišně. Naše probiotikum je přirozeně stimulováno prospěšnými kyselinami, jako je kyselina mléčná, octová a máselná (butyrát), spolu s divokými kvasinkami, enzymy a minerály.

Toto řešení bylo navrženo s cílem zajistit, že živé bakterie jsou přivedeny přímo do vašich střev s maximální účinností. Jeho snadná vstřebatelnost do střevní stěny umožňuje téměř okamžitě poskytnout všechny výhody, které probiotika nabízejí.

Bootstrap Themes

NEJMODERNĚJŠÍ VÝROBNÍ PROCESY

Probioform vzniká kaskádovou fermentací.
Kaskádová fermentace nám umožňuje precizně řídit pH hodnotu Probioformu a udržovat ji v optimálním rozmezí. Tohoto cíle dosahujeme díky pečlivému monitorování obsahu přirozených kyselin, jako jsou mléčná a octová kyselina. Bakterie obsažené v Probioformu aktivně regulují své pH směrem k hodnotám odpovídajícím pH žaludečních kyselin v lidském těle. Tímto způsobem se zajišťuje, že mikroorganismy přežijí v trávicím procesu. Důsledkem je, že můžeme do těla vnést širokou paletu zdravých bakteriálních kmenů, nikoliv jen omezený počet.

Jedním z klíčových rozdílů, který odlišuje Probioform od jiných probiotik, je jeho bohatý obsah prospěšných bakterií. Tyto bakterie mají schopnost regulovat růst jiných mikroorganismů a udržovat tak přirozenou rovnováhu. Oproti probiotikům, která podporují růst pouze několika málo dominujících kmenů bakterií, Probioform podporuje rozvoj celého bakteriálního ekosystému, který simuluje přirozené prostředí.

Díky tomuto přirozenému fermentačnímu procesu vytváří Probioform velmi stabilní podmínky pro zdravý růst střevní mikroflóry. Tato stabilita je tak výrazná, že Probioform nepotřebuje chlazení pro udržení své účinnosti.

 
Zpět do obchodu