Hodnocení obchodu

4,9 9 hodnocení
5
8x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
T Avatar autora Tomáš | 4.5.2024
Musím říci, že již po jedné krabici se cítím výborně, piji 2x denně 30 ml a opravdu je cítit rozdíl oproti ostatním výrobkům.
PB Avatar autora Pavel Bartoš | 22.1.2024
Na chuť si člověk rychle zvykne a naředěné s vodou je to vlastně fajn start dne. Mohu doporučit
M Avatar autora Miroslav M | 22.1.2024
Ze začátku mě překvapila velmi výrazná chuť, den dva jsem si musel zvyknout, ale dnes už si bez těchto probiotik nedovedu představit ráno. Již mám 4. krabici a jsem velmi spokojený.
T Avatar autora Tomáš O. | 1.1.2024
Zatím krátkodobá zkušennost, ale fajn. Dobrá chuť, jednoduché nalévání. Piju to místo šťávy.
E Avatar autora Eva | 17.12.2023
Probiotika jsem si koupila na doporučení a jsem spokojená. Přidávám si je do čaje nebo do vody a popíjím během dne.
K Avatar autora Kateřina N. | 15.12.2023
Nedávno jsem podstoupila zákrok odstranění slepeného střeva a proto jsem dlouhodobě vyhledávala probiotika, která by mi pomohla s mikroflórou a celkovým zažíváním. Vyzkoušela jsem různé potraviny jako kysané zelí, jiné fermentované potraviny, kombuchu a dalsi doplňky. Až po nasazení a pravidelném užívání Probioform jsem pocítila zlepšení zažívání, zmizel celkový diskomfor v žaludku a dokonce jsem přestala mít takovou chuť na sladké. Z nějakého mě neznámého důvodu už nepotřebuji ani pravidelnou sklenku vína. Líbí se mi celkový způsob užívání a výhodný poměr cena versus výkon. Své rodině jsem už nakoupila k Vánocům a ostatním také vřele doporučuji.
I Avatar autora Irena O. | 12.12.2023
Probioform jsem vyzkoušela na doporučení kamarádky, která studuje naturopatii a s produktem jsem velmi spokojená. Vyhovuje mi tekutá forma, a to, že se dá pít jako normání nápoj, který není zbytečně slazený a má příjemnou, osvěžující chuť. Velmi pohodlné je také to, že malou dávku mohu podávat pipetou dceři (kojenec) a nemusím pro ni kupovat jiný produkt.
M Avatar autora Martin | 12.12.2023
Začal jsem tato probiotika užívat s cílem podpořit svou střevní mikroflóru, a musím říct, že účinky se dostavily již hned druhý den ráno 😊. Protože jsou tato probiotika tekutá, myslím si, že účinek je tedy velice rychlý a účinky tohoto typu je možné pocítit již během několika málo hodin. Zatím beru asi týden, ale už nyní mi přijde, že se mi trávení o něco zlepšilo. Uvidíme, jak mi to pomůže během Vánoc, což bývá na zažívání obecně náročné období. Zatím mohu tedy doporučit, uvidíme, jaké budou výsledky po delší době, protože u produktu se píše, že je potřeba užívat pravidelně minimálně několik týdnů.
Z Avatar autora Zdena S. | 12.12.2023
Obecně mám problémy s polykáním prášků, proto mi moc vyhovuje, že je to přípravek, co se pije a i to, že to nechutná jako lék, ale spíš jako ovocná šťáva. Užívám je již několik týdnů a mám pocit, že se mé trávení zlepšilo.
9 položek celkem
Zpět do obchodu